„Skonio linija“– nauji skoniai ant Jūsų stalo!

 

„Skonio linija“ misija

   Aprūpinti žmones, ruošiančius maistą namuose, pačiais įvairiausiais šviežiais  produktais iš Lietuvos ūkių. Užtikrinti, kad nuimtas derlius per trumpiausią laiką atsidurtų ant  mūsų klientų stalo namuose, nepraradęs šviežumo. Savo produktus pristatysime didiesiems maisto gamintojams (restoranams, kavinėms, valgykloms…), kad maisto  profesionalai savo šedevrus gamintų iš mūsų šalies ūkiuose išaugintų produktų. Visus vaisių ar daržovių gaminius vartotojui tiekiame nuvalytus, patogiai supjaustytus ir supakuotus –  tad prireiks vos kelių akimirkų, kol jie atsidurs Jūsų lėkštėje.

 

„Skonio linija“ vizija 

  Tapti pirmuoju pasirinkimu žmonėms, siekiantiems kasdienę savo mitybą papildyti įvairiais, sveikais ir skaniais vaisių bei daržovių gaminiais, nesugaištant laiko jų pirminiam paruošimui.

 

„Skonio linija“ tikslai:

  • Nuolat kurti ir siūlyti pirkėjams naujų vertingų produktų, kuriuos vartoti būtų lengva ir paprasta.

 

  • Analizuoti rinką bei prisitaikyti prie visų vartotojų poreikių – vaisiais, daržovėmis bei kuo įvairesniais jų gaminiais aprūpinti ne tik maisto gamybos įmones ar kulinarijos cechus, bet ir sudominti produkcija  prekybos centruose apsiperkančius žmones.

 

  • Įsitvirtinti lyderio pozicijoje, būti socialiai atsakinga įmone, besirūpinančia aplinkosauginiais, socialiniais, finansiniais bei etiniais šio verslo aspektais.

 

  • Efektyviai naudotis mokslo ir technologijų pasiekimais – ir toliau investuoti į naujas, modernias maisto gamybos linijas, sąmoningą darbuotojų ugdymą.

 

  • Visuomet išlikti patikimu ir atsakingu verslo partneriu.